Kariera

Orion Pharma jest firmą, w której łączymy profesjonalne i racjonalne podejście do biznesu z przyjaznym dla każdego pracownika środowiskiem pracy.

Głęboko wierzymy, że pełna satysfakcja Naszych Pracowników z wykonywanej pracy w połączeniu z ich pełnym zaangażowaniem pozwala zbudować solidne fundamenty dla dalszego rozwoju naszej firmy w przyszłości.
Jesteśmy zorientowani zarówno na naszych Klientów zewnętrznych, czyli szeroko pojmowane środowisko medyczne w Polsce, jak również troszczymy się o rozwój wszystkich naszych Pracowników.
Szkolenia, indywidualna odpowiedzialność, rozwój osobisty i zawodowy są istotnymi elementami wyznawanej przez nas filozofii biznesu.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami które posiadają doświadczenie w branży farmaceutycznej, jak też kandydatami / kandydatkami bez takiego doświadczenia.
Szukamy przede wszystkim osób zmotywowanych i z entuzjazmem, z pozytywnym nastawieniem, lubiących wyzwania, gotowych do ciągłej nauki, elastycznych i otwartych na zmiany. Cenimy zaangażowanie oraz starania, które kończą się wymiernym rezultatem.

Jak rekrutujemy

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które posiadają doświadczenie w branży farmaceutycznej, jak też kandydatami / kandydatkami bez takiego doświadczenia.

Dowiedz się więcej

Praca w branży farmaceutycznej

Orion jest największym pracodawcą w fińskim przemyśle farmaceutycznym. Uważa się, że jest to dobry i niezawodny pracodawca, na co wskazuje także niższa niż przeciętna rotacja pracowników.

Dowiedz się więcej

Personel Oriona w liczbach

Orion Corporation zatrudnia około 3500 osób w ponad 20 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 100 osób

Dowiedz się więcej

Aktualne oferty pracy

Dowiedz się więcej

Dobre samopoczucie pracowników (well-being)

Zapewniając personelowi nagrody i dodatkowe korzyści, wspieramy sukces i zachęcamy nasz personel do przestrzegania strategii i wartości Oriona.

Dowiedz się więcej

Rozwijanie kompetencji w Orion Pharma

Rozwój kompetencji personelu Orion Pharma opiera się na naszej strategii i celach. Rozwój kompetencji promuje nasz biznes. Chcemy zapewnić, że każdy w Orionie posiada kompetencje do spełnienia swoich celów.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto u nas pracować

Możesz liczyć na pracę w młodym, dynamicznym zespole ludzi ceniących wzajemną współpracę, dbających o przyjazne relacje i pozytywny klimat. 

Dowiedz się więcej

Ochrona Danych Osobowych

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

Dowiedz się więcej