Oriovit Neuro Complex Oriovit Osteo

2018-11-09
Z przyjemnością informujemy, iż na rynku aptecznym są już dostępne bez recepty dwie nowości w portfolio Orion Pharma Poland:

• Oriovit Neuro Complex suplement diety, który stanowi dodatkowe źródło magnezu oraz witamin: B1, B2, B6, oraz B12. Zalecana porcja dzienna pokrywa 100% zapotrzebowania na wymienione składniki odżywcze. o Magnez: wspomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. o Kompleks witamin z grupy B: przyczynia się do utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego i do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 

• Oriovit Osteo Premium wysokiej jakości suplement diety, którego składniki: wapń, witamina C, witamina K oraz witamina D wspomagają układ kostny i zęby. o Wapń jest potrzebny utrzymania zdrowych zębów oraz kości. Ponadto wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni. Nieodpowiednia podaż wapnia wpływa na utratę masy kostnej oraz ryzyko wystąpienia osteoporozy. o Witamina K wspomaga utrzymanie właściwej struktury kości i przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. o Witamina D wspomaga wchłanianie i wykorzystanie wapnia w procesie budowy kości. Zwiększa absorbcje wapnia w przewodzie pokarmowym, natomiast w nerkach wzmaga zwrotne wchłanianie wapnia. Ten mechanizm działania zapobiega zaburzeniom gospodarki wapniowej w ustroju. o Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania kości, chrząstki i naczyń krwionośnych.
 
Orion Pharma Animal Health Aptus
ul. Grochowska 278 lok. 31, 03-841 Warszawa tel. (+48 22) 833 31 77 Email: kontakt@orionpharma.info.pl