Orion Pharma

Kariera


Orion Pharma jest Firmą, w której łączymy profesjonalne i racjonalne podejście do biznesu z przyjaznym dla każdego pracownika środowiskiem pracy.

Głęboko wierzymy, że pełna satysfakcja Naszych Pracowników z wykonywanej pracy w połączeniu z ich pełnym zaangażowaniem pozwala zbudować solidne fundamenty dla dalszego rozwoju naszej Firmy w przyszłości.
Jesteśmy zorientowani zarówno na naszych Klientów zewnętrznych, czyli szeroko pojmowane środowisko medyczne w Polsce, jak również troszczymy się o rozwój wszystkich naszych Pracowników.
Szkolenia, indywidualna odpowiedzialność, rozwój osobisty i zawodowy są istotnymi elementami wyznawanej przez nas filozofii biznesu.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami które posiadają doświadczenie w branży farmaceutycznej, jak też kandydatami / kandydatkami bez takiego doświadczenia.
Szukamy przede wszystkim osób zmotywowanych i z entuzjazmem, z pozytywnym nastawieniem, lubiących wyzwania, gotowych do ciągłej nauki, elastycznych i otwartych na zmiany. Cenimy zaangażowanie oraz starania, które kończą się wymiernym rezultatem.