Jak rekrutujemy

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami które posiadają doświadczenie w branży farmaceutycznej, jak też kandydatami / kandydatkami bez takiego doświadczenia.
Szukamy przede wszystkim osób zmotywowanych i z entuzjazmem, z pozytywnym nastawieniem, lubiących wyzwania, gotowych do ciągłej nauki, elastycznych i otwartych na zmiany. Cenimy zaangażowanie oraz starania, które kończą się wymiernym rezultatem.

Jak rekrutujemu?


Etap I - Przesłanie aplikacji
Nasze ogłoszenia o pracę można znaleźć na wiodących portalach rekrutacyjnych.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam Swoją aplikację korzystając z portalu rekrutacyjnego lub bezpośrednio na adres: rekrutacja@orionpharma.com. W temacie e-maila umieść nazwę stanowiska, na które chcesz aplikować.
Wszystkie osoby, które prześlą swoją aplikację przechodzą przez standardowy proces rekrutacyjny. Składa się on z kilku etapów w zależności od stanowiska.
 
 

Etap II  - Selekcja aplikacji
Po otrzymaniu aplikacji, sprawdzamy, czy Twoje kwalifikacje są zgodne z naszymi potrzebam
i wymaganiami stanowiska. Jeśli tak, zapraszamy Cię na spotkanie rekrutacyjne.
 
 

Etap III - Spotkania rekrutacyjne
Wybrani kandydaci otrzymują zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przeprowadzana jest z przyszłym bezpośrednim przełożonym, w terenie lub w siedzibie firmy, zależnie od lokalizacji.
W zależności od stanowiska zostaniesz zaproszony na jedno lub dwa spotkania.
Szczegóły spotkania rekrutacyjnego przesylamy zawsze drogą elektroniczną, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze.
Podczas spotkania będziemy chcieli poznać bliżej Twoje doświadczenie i umiejętności oraz oczekiwania odnośnie współpracy z nami. W niektórych procesach wykorzystujemy dodatkowe narzędzia, np. testy osobowości, testy umiejętności analitycznych, testy językowe i inne.
Spotkanie to może mieć decydujący wpływ na przyszłość Twojej kariery zawodowej. Właśnie dlatego koniecznie przygotuj się do rozmowy: dokładnie zapoznaj się z ogłoszeniem, na które odpowiadasz oraz z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Rozmowa kwalifikacyjna jest doskonałą okazją do zadawania pytań również przez Ciebie. Zastanów się, czego chciałbyś się dowiedzieć na temat stanowiska i zadań realizowanych w jego ramach.
 
 

Etap IV - Sprawdzenie referencji finalnych kandydatów
 
 

Etap V - Rozstrzygnięcie rekrutacji
Najczęściej do 14 dni od zakończenia rekrutacji kandydat, bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymuje informację zwrotną drogą telefoniczną bądź mailową.

 
 
Orion Pharma Animal Health Aptus
ul. Grochowska 278 lok. 31, 03-841 Warszawa tel. (+48 22) 833 31 77 Email: kontakt@orionpharma.info.pl