Orion Pharma

Dlaczego warto pracować w Orion Pharma

"Pracę w firmie Orion Pharma podjęłam mając 22 lata. Zaczęłam od pracy w aptekach jako dermokonsultantka przy promocji kremów (emolientów). Po 8 miesiącach awansowałam na stanowisko Przedstawiciel Medyczny, na którym pracuję obecnie 4lata.Jestem bardzo zadowolona z tego, co robię i gdzie pracuję. Relację między przełożonymi ,a podwładnymi uważam, że są bardzo zdrowe i oparte na jasnych zasadach. Każda ze stron profesjonalnie wykonuję swoje powierzone zadania, jak również sobie pomaga tak, aby osiągnąć założony cel.
Uważam, że nie ma nic lepszego jak pracować w firmie, która cały czas się rozwija, daje nowe miejsca pracy, możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego każdego jej pracownika."
Pozdrawiam
Przedstawiciel Medyczny


"Firma, która zapewnia stabilizację oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego . Działania przełożonych nie są tylko skierowane na teraźniejszość, ale także na dbałość o przyszłość firmy, a co za tym idzie jej pracowników."
Pozdrawiam z lajkonikowa.


"Praca w Orion Pharma przynosi mi mnóstwo satysfakcji. Firma dzięki powierzaniu pracownikom wielu kompleksowych zadań daje możliwość rozwoju zawodowego na różnych płaszczyznach. Równoległe zajmowanie się wieloma projektami sprawia, że pracownik doskonali swoje umiejętności i jest coraz lepszy w tym, co robi. Do tego panuje tu prawdziwie przyjacielska atmosfera. Jeśli ktoś szuka miejsca gdzie chciałby realizować swoje cele mając na uwadze cele firmy i pozostać na dłużej – Orion Pharma to doskonałe miejsce."

Specjalista ds. Rejestracji i Bezpieczeństwa Stosowania Leków


"Pracuje w Orion Pharma już prawie 5 lat. Praca przez tak długi okres czasu dla mnie przede wszystkim to ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, napotykanie na coraz to nowe wyzwania, które nieustannie uczą. Przez cały czas spędzony nie tylko na codziennej pracy w terenie ale i na cyklicznych spotkaniach pozwala mi spotkać wiele ciekawych osób, nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie. Generalnie jak i w każdym innym miejscu pracy, "roboty" jest co niemiara ale jeszcze nikt nie wymyślił chyba takiego miejsca gdzie dostajemy coś za nic :) Pracując przez kilka lat nigdy nie czułem się anonimową osobą, zawsze można liczyć na pomoc a co według mnie najważniejsze - pomysły co do realizowanych założeń nie są tylko narzucane od góry, własna inicjatywa jest zawsze brana pod uwagę. Tak więc jestem częścią czegoś, co również sam mogę kreować!"

Przedstawiciel Medyczny


"O sile Oriona jako pracodawcy stanowią ludzie w nim pracujący, tworzący niepowtarzalną atmosferę, realizujący i stawiający sobie cele te większe i mniejsze, podążający jasno wytyczonymi ścieżkami kariery korzystając z zasady awansu wewnętrznego, no i oczywiście Mamy mające zawsze swoje miejsce do powrotu w firmie, gdyż Orion to Firma Przyjazna Matkom, ..... resztę sprawdź sam .....
Jak myślisz ile już pracuję w Orionie ?????
Niestety tylko 4 lata ;)"
Przedstawiciel Medyczny


"Jeśli szukasz miejsca i pracy gdzie są stawiane wymagania, gdzie możesz się wiele nauczyć, jeśli taki jest oczywiście jeden z Twoich celów to praca w Orionie jest właściwym dla Ciebie miejscem. Jeśli chcesz być uczciwie oceniana/y i ceniona/y w pracy za efekty swojej pracy to też jesteś we właściwym miejscu. Piszę tak ponieważ sam przed prawie sześciu laty otrzymałem szansę pracy tutaj i wiele w moim życiu się zmieniło ja sam się zmieniłem m.in. awansowałem, może wyjdzie trochę jak w pewnej reklamie tyle tylko, że w moim przypadku to nie slogan a szczera prawda; zmieniłem się na plus:))
Uwaga: jeśli szukasz łatwizny w życiu, dbasz bardzo mocno o to żeby się nie przemęczyć, a jednym z Twoich wielkich talentów jest prawienie przełożonym komplementów typu: "ale masz ładny krawat szefie" ze spokojem patrzą na ogłoszenie o rekrutacji do innych firm."

Pozdrawiam wszystkich chcących uczciwie, solidnie pracować i szybko się rozwijać - tutaj jest właściwy na to klimat i miejsce. PC


"W Orion Pharma warto pracować, bo to firma z prawie stuletnią tradycją i producent leków bardzo wysokiej jakości, z których słynie zarówno w Polsce, całej Europie i na innych kontynentach. Orion Pharma w Polsce za cel stawia sobie najwyższą jakość serwisu oraz pracowników, którzy mogą być pewni, że ich zaangażowanie będzie docenione. W ciągu prawie dziesięciu lat istnienia na rynku Polskim, stawia sobie tylko ambitne cele, osiąga rzeczy, które dla innych wydają się być niemożliwe i staję się coraz bardziej liczącym się graczem na rynku farmaceutycznym."
DM