Dlaczego warto u nas pracować

Pracując w Orion Pharma masz pewność, że działasz dla firmy o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, w której cenione są zarówno wiedza, umiejętności naszych pracowników jak i potrzeba ciągłego rozwoju.

Możesz liczyć na pracę w młodym, dynamicznym zespole ludzi ceniących wzajemną współpracę, dbających o przyjazne relacje i pozytywny klimat. Chętnie poznajemy się lepiej przy okazji spotkań integracyjnych.


Umowa o pracę
Zależy nam na kandydatach, którzy poważnie myślą o pracy w firmie farmaceutycznej i chcą się zaangażować. Nasze poważne podejście do pracowników wyraża się w oferowaniu zatrudnienia na umowę o pracę. To podstawa i zarazem istotny argument, w sytuacji, gdy na rynku pracy sporo jest innych form zatrudnienia, które nie są atrakcyjne dla pracowników.


Atmosfera pracy
Atmosfera w pracy coraz częściej jest argumentem, który przemawia na TAK lub na NIE, w procesie podejmowania decyzji o zatrudnieniu w danej firmie. W naszej firmie panuje koleżeńska atmosfera. Dzięki temu, osoby nowozatrudnione – czują, że mają wsparcie i że mogą liczyć na pomoc innych współpracowników. Łatwiej przejść proces adaptacji do nowego miejsca pracy, jeśli można liczyć na życzliwość ludzi, którzy tam pracują.


Benefity
Zapewnianiamy naszym pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dofinansowując usługi opieki medycznej mamy pewność, że wspieramy higieniczny styl życia i dbałość o zdrowie.
Dofinansowujemy dostęp do różnych form aktywności sportowej w ramach programu Benefit.


Wartości Orion Pharma
Nasze wartości także mówią o tym dlaczego warto pracować w Orion Pharma:

Wzajemne zaufanie i szacunek
Zaufanie i wzajemny szacunek to wartości, które dla Orion Pharma stanowią podstawę współpracy i działania. Odzwierciedla się to w dotrzymywaniu obietnic oraz w uznaniu wkładu, jaki inni pracownicy wnoszą w rozwój firmy.

Orientacja na klienta
Naszym podstawowym celem jest efektywne przewidywanie oraz sprostanie wszystkim obecnym i przyszłym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Innowacje
Orion Pharma stawia sobie również za cel tworzenie i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań i metod pracy. To motywuje nas do ciągłego poszukiwania nowych możliwości w codziennej pracy.

Osiągnięcia
Naszym strategicznym celem jest osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku farmaceutycznym oraz rozwój produktów leczniczych i rozwiązań promujących zdrowy styl życia.

Jakość, rzetelność, bezpieczeństwo
Jakość, rzetelność i bezpieczeństwo to cechy, jakimi Orion Pharma kieruje się we wszystkich swoich działaniach i decyzjach.


Orion Pharma Animal Health Aptus
ul. Grochowska 278 lok. 31, 03-841 Warszawa tel. (+48 22) 833 31 77 Email: kontakt@orionpharma.info.pl